Ważne słowa Tomasza Lisa: media zrobią wszystko by wrócił PiS

Tomasz Lis jest zwolennikiem lustracji mediów i ma bardzo krytyczny stosunek do części wydawców, dziennikarzy i właścicieli. Uważa, że media będą chciały, aby wrócił PiS i Suwerenna Polska.

– Dwa lata temu pisałem, że media nie pomogą demokratom. Nie pomogły, wygraliśmy wbrew nim. Teraz twierdzę, że zrobią wszystko, by wrócił PiS. Niekoniecznie z miłości do PiS-u. Raczej z głupoty i tęsknoty za wygodnym habitat jakie stworzyły skundlonym mediom PiS i opłacająca je partia Ziobry – napisał Lis.

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.


Lis ma oczywiście rację – szeroki strumień łatwych pieniędzy spętał media i pozwolił PiS i Suwerennej Polsce rządzić długie lata, niszcząc przy okazji Polskę. Tym większa więc wina Bartłomieja Sienkiewicza, że pozwolił na przejęcie mediów przez ludzi z układów i ludzi zwyczajnie głupich, za co został zresztą wyrzucony ze stanowiska ministra kultury przez Tuska.