Antyrządowa kampania PiS nasila się. Rasiści atakują

Chorzy z nienawiści ludzie powiązani z PiS nadal prowadzą kampanię przeciwko innym rasom i kulturom. Nagonka ta ma na celu aktywizację własnego elektoratu oraz narzucenie narracji. Tymczasem rząd Donalda Tuska nadal nie ma spójnej polityki informacyjnej i większość ministerstw oraz agencji prowadzi ją bez żadnego ładu i składu.

Siły PiS, finansowane przez ukradzione pieniądze, atakują rząd Donalda Tuska. Atak jest zmasowany i obrzydliwy, bowiem wykorzystywane są do tego najniższe instynkty oraz żerowanie na uprzedzeniach. Aktualnie jednym z głównych kierunków ataku są osoby innych ras i wyzwań. W części tych ataków wspiera Kaczyńskiego także inna partia skrajnie prawicowa.

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.


To działanie na szkodę Polski i na szkodę polskiej racji stanu. Rząd powinen jak najszybciej wprowadzić koordynację polityki informacyjnej, dzisiaj jest to rozproszone i niespójne. Problemem są m.in. porzucone przez Sienkiewicza na pastwę układów media publiczne. To wszystko wymaga ułożenia.