Żałosne efekty reformy telewizji publicznej. Premier Tusk powinien wejść do gry

Telewizja Polska powinna być w całości zlikwidowana a zamiast niej należy stworzyć zupełnie nową stację, ze zdefiniowaną od początku misją informowania, edukacji i łączenia społeczeństwa.

Jeśli coś rządowi Donalda Tuska się nie udało, to reforma mediów publicznych. Żałosne efekty zmian w Telewizji Polskiej to ponad 3 mld rocznych kosztów, mnóstwo afer, o których jeszcze nie wiemy i masowe okrada danie telewizji przez ludzi PiS i Suwerennej Polski. Według naszej wiedzy z TVP wyciekały i wyciekają nadal grube miliony.

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.


Od początku istnienia TVP nie przeprowadzono żadnego kompleksowego audytu, nie złapano nikogo za rękę, nie pokazano gdzie idą miliardy złotych. Anteny TVP są mdłe, poza nielicznymi wyjątkami telewizja jest nie do oglądania. Jest za to złotym miejscem wielkich zarobków i wielkiej głupoty.

Donald Tusk powinien zdecydowanie interweniować i zmienić tą sytuację, ale na razie nic nie robi. Toleruje układ Sienkiewicza. Dlaczego? To pytanie do premiera… Ale pozostawianie tej sytuacji to działanie na rękę PiS. Każdy dzień działania TVP w obecnym kształcie to  miliony płynące do ludzi powiązanych z PiS, bo ich nie zwolniono!

Każdy dzień funkcjonowania programu TVP to odpływ widzów. Telewizję trzeba zamknąć, podobnie jak radio. Zaorać!