Co to ma znaczyć? Zapomniał, że PiS już nie rządzi?

Krzysztof Czabański. Fot. YouTube

Krzysztof Czabański, szef Rady Mediów Narodowych przypomniał nam wszystkim właśnie, co to znaczy buta i arogancja działaczy PiS. Człowiek od Kaczyńskiego w mediach po prostu zignorował zaproszenie na posiedzenie Senackiej Komisji Kultury i Środków Przekazu.

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.


– W ubiegłym roku rząd Donalda Tuska, za aprobatą większości parlamentarnej, przejął spółki mediów publicznych i postawił je w stan likwidacji – napisał Czabański w liście, który wysłał do marszałek Senatu.

– Dopóki ta sytuacja nie ulegnie zmianie, nie widzę możliwości skorzystania z zaproszenia Pani Marszałek do wzięcia udziału w plenarnym posiedzeniu Senatu oraz w posiedzeniu Senackiej Komisji Kultury i Środków Przekazu poświęconym między innymi informacji o działalności Rady Mediów Narodowych w 2023 roku – dodał.

Czyli jest tak: skoro PiS nie rządzi, to nie będę się tłumaczył z działania Rady Mediów Narodowych. I co mi zrobicie?