Odloty Beaty Kempy. Za atak na kobietę w Rzymie obwinia premiera

Beata Kempa ma poważne kłopoty z ogarnianiem rzeczywistości. Najwyraźniej uważa, że Donald Tusk jest nie tylko premierem Polski, ale też Włoch a może i całego świata. Takie wnioski można wyciągnąć z analizy jej wypowiedzi, w których stara się oskarżać Tuska o wszystko co dzieje się w Unii Europejskiej.

– Kempa za atak na kobietę w Rzymie atakuje Tuska. Równie mądrze mogłaby zaatakować imigranta w Watykanie. Albo Bońka. Przynajmniej mieszka w Rzymie. Lub Giertycha, który tam czasem pomieszkuje. Mądrzej by nie było, ale śmieszniej – napisał Tomasz Lis.

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.


Lis ma oczywiście rację, ale warto też zastanowić się nieco dłużej nad stanem umysłu Kempy. Jej długi pobyt w Parlamencie Europejskim najwyraźniej stępił znajomość geografii, historii oraz polityki. Może pani Kempie przydałby się dłuższy pobyt w zakładzie zamkniętym, z książkami o tym jak wygląda Europa i czego stolicą jest Rzym – pytają internauci.