Słuszne słowa Janusza Palikota: wszyscy zatrudnieni przez PiS muszą odejść

Janusz Palikot chce, aby dosłownie wszyscy zatrudnieniu w czasach PiSu w spółkach skarbu państwa zostali zwolnieni. Chodzi o rodziny, działaczy i znajomych królika, którzy pojawili się w tychże spółkach. Przykładów nie brakuje, z czego najbardziej bulwersujące są przypadki gdy ludzie z wierchuszki PiS dostawali miliony. Ale to nie jedyny aspekt tej sprawy. Chodzi też o rosyjskie wpływy.

– Wszyscy. Dosłownie wszyscy zatrudnieni w czasach PIsu muszą odejdź ze spółek skarbu państwa . To racja stanu. Stop ruskim wpływom w w strategicznych spółkach – napisał Janusz Palikot.

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.


PiS jest partią, którą można oceniać, że działa na rzecz Putina i Rosji. Wiele aktywności i decyzji, które podejmowali politycy Kaczyńskiego mogło temu służyć. I tu Palikot ma po prostu rację.