Stefan Niesiołowski ostro: trwa spektakl bezczelnej pychy Obajtka, Wąsika, Kamińskiego

Stefan Niesiołowski bardzo ostro wypowiada się na temat braku skuteczności ministra sprawiedliwości i prokuratury w pisowskich aferach. Jego głos to głos dużej części społeczeństwa.

– Pan Duda mianował neosędziów w tym kreaturę Pawlaka, „rzeźnika praw dziecka”. Trwa spektakl bezczelnej pychy Obajtka, Wąsika, Kamińskiego, występy Pawlowicz i tej całej sitwy. Infekowane są sądy, ośmieszana Polska, gangsterzy i złodzieje śmieją się nam w twarz. Jak długo? – pyta Niesiołowski.

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.


I jest to pytanie ze wsch miar słuszne. Nie może bowiem być, że złodzieje i oszuści chodzą sobie na wolności, korzystając z milionów, które ukradli. Korzystając z możliwości łamania prawa, chociaż mogliby siedzieć w areszcie. Dlaczego władza jest tak spolegliwa?

– Rozumiem argumenty, że nie można jak bolszewicku, ale dlaczego gangsterów się zatrzymuje, a pisowskich gangsterów nie. Teraz kolejni: Szczucki, „leśnicy”, Bielan. Jak długo będzie błaznowała Pawłowicz, koszmarny Duda, Obajtek, szef gangu Kaczyński? Lumpy to przy nich niewiniątka – dodaje Niesiołowski.