Złodzieje z PiS i Suwerennej Polski chcą ukryć fakt złodziejstwa? Nie dajmy im zapomnieć

Złodzieje z PiS i Suwerennej Polski bardzo starannie unikają wspominania swojego złodziejstwa. Nie mówią już o rzekomych sukcesach a zamiast tego atakują codziennie rząd Donalda Tuska.

Przykładowo, zmasowana kampania negatywnego przekazu to między innymi kwestia imigrantów, gdzie zarówno ludzie Kaczyńskiego jak i Ziobry starają się narzucić narrację, że koalicja demokratyczna odpowiada za ich duże ilości w naszym kraju. A tu guzik, okazuje się, iż to PiS sprowadził tych ludzi, ale próbuje odwrócić uwagę od tego “drobnego” faktu.

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.


Nie mówią już o Willach Plus, milczą o Funduszu Sprawiedliwości, ale kąsają, atakują, próbują zaczepiać. Jakże żenujący to spektakl pustych ludzi, złodziei, kłamców. Jakże to prymitywne i głupie towarzystwo.

Złodzieje chcą ukrywać swoje złodziejstwo, ale im nie idzie, bo codziennie coś wychodzi. Relacje z procesów powinny być puszczane w TVP Więzienie codziennie!