Co za upadek Obajtka! Zakup Polska Press był kompletnie bez sensu biznesowo

Do licznych kłopotów Daniela Obajtka dochodzi właśnie sprawa zakupu Polska Press. Okazuje się, że biznesowo ten projekt nie miał żadnego sensu, o czym zresztą wiadomo było od początku. Polska Press przynosi kolosalne straty a zarząd, który podjął decyzje o zakupie, może dostać zarzuty prokuratorskie. Miano bowiem świadomość braku sensu dla biznesu Orlenu, miano też świadomość że jest to robione tylko i wyłącznie po to, aby wspierać PiS i atakować polityczną konkurencję a to już kryminał.

Daniel Obajtek pójdzie prawdopodobnie siedzieć. Nie ma co do tego raczej wątpliwości, jest tylko kwestia czasu, wystawienia odpowiednich dokumentów i jego zatrzymania. Fałszywe zeznania są pierwszym, ale nie ostatnim a jednym z wielu powodów. Oby tylko polskie państwo nie okazało się państwem z dykty i papieru, a państwem, który potrafi ukarać przestępców.

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.


I oby nastąpiło to jak najszybciej, bo zakup Polska Press był tak naprawdę skandalicznym okradaniem  nas wszystkich, którzy za fanaberie i decyzje Obajtka płaciliśmy w postaci wysokich cen paliw, gazu i prądu.