Miała być fundacja Dumni z Elbląga, są ślady alkoholu i imprez

Alkohol, brud i smród – tak wygląda siedziba jednej z fundacji hojnie wspieranych przez PiS.

– Fundacja Dumni z Elbląga została ustanowiona aktem notarialnym 18 października 2021 r. Fundacja jest ekspercką, niezależną, pozarządową jednostką podejmującą działania skierowane do osób fizycznych i prawnych oraz do organów administracji i podmiotów publicznych, prowadzącą działalność edukacyjną, doradczą i ekspercką, i popularyzatorską oraz realizującą projekty społecznie użyteczne – takie pustosłowie można znaleźć na stronie fundacji.

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.


A co w rzeczywistości znalazło się w siedzibie fundacji?

– Smród, brud i ślady po spożywaniu alkoholu. Żadnych oznak działalności edukacyjnej. To w skrócie o tym, co dzieje się w siedzibie Fundacji Dumni z Elbląga. Dzisiaj przeprowadziłem kontrolę parlamentarną w siedzibie Fundacji. Wnioski pokontrolne przedstawię na briefingu prasowym – napisał senator Jerzy Wcisło, który skontrolował fundację.