Radykalny front antypisowski jest atakowany także przez lewicowe media

Większość Polaków chce rozliczeń PiS i powsadzania ich do więzienia. Jednak jest pewna grupka ludzi, mała ale hałaśliwa, która się temu sprzeciwia. Dziwnym trafem należy głównie do lewicy a jeszcze dziwniejszym trafem siedzi w mediach. To ludzie zblatowani od lat z PiS, z dawnego układu. Czemu to robią? Bo PiS dawał im zarabiać.

Masa takich ludzi siedzi nie tylko w TVP, Polskim Radiu i różnych jego rozgłośniach ale też w mediach rzekomo niezależnych. I oni ostro atakują tych, którzy chcą rozliczeń PiS. Mają też sojuszników w Koalicji Obywatelskiej – wystarczy przypomnieć skandaliczną sytuację zwolnienia antypisowskiego likwidatora Radia dla Ciebie przez Bartłomieja Sienkiewicza.

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.


Układy rządzą Polską. Układy rządzą także rządem. Donald Tusk nie jest w stanie wszystkiego kontrolować a ludzie są coraz bardziej rozczarowani, między innymi Bodnarem ale też właśnie Sienkiewiczem.

Niestety układy zostały.