Świetny pomysł Radosława Sikorskiego: karać polityków za kłamstwa zakazem pełnienia funkcji publicznych

Radosław Sikorski zaproponował, aby polityków, których sąd skarze za umyślne kłamstwo, karać zakazem pełnienia funkcji publicznych na okres co najmniej czterech lat. Jest to znakomity pomysł, który pomoże usunąć z życia społecznego kłamców w rodzaju Mateusza Morawieckiego. Ten patologiczny kłamca powinien zniknąć z polityki na zawsze.

W Polsce powinna panować zasada, że polityk złapany na kłamstwie jest usuwany z polityki i nie ma możliwości zasiadać na stanowiskach, na których zarabia się pieniądze pochodzące ze środków publicznych. Żadnych rad, spółek skarbu państwa, żadnych apanaży. Po prostu won, najlepiej na zawsze.

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.


W ten sposób wielu polityków PiS i Suwerennej Polski nie musielibyśmy oglądać. Pomysł Sikorskiego należy ze wszech miar popierać i wspierać. Dość tych kłamstw, dość manipulacji.