Szymon Jadczak rozstał się z narzeczoną, która rzuciła pracę w TVP w ramach protestu przeciwko PiS

Tajemnice Jadczaka.

Szymon Jadczak z Wirtualnej Polski wziął ślub ze znacznie młodszą od siebie Justyną Suchecką. To autorka książek, zajmująca się prawami dzieci.

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.


Wcześniej Jadczak był w długim związku z dziennikarką TVP. Jednak okoliczności jego rozstania pozostają owiane tajemnicą.

Dziennikarz Wirtualnej Polski mówił o niej sporo jeszcze niedawno w wywiadach dla mediów. Miała się ona nim opiekować, gdy przeżywał kryzys i załamanie.

Jednak związek byłego dziennikarza TVP pod kierownictwem ludzi Zbigniewa Ziobry i PiS, nie przetrwał próby.

Jego partnerka odeszła z TVP Jacka Kurskiego w ramach protestu. Odmówiła wyemitowania w TVP Info dwóch materiałów z „Wiadomości” – Pobudzina o demonstracji KOD i Bugały o zachowaniu służb mundurowych w czasie rządów PO – PSL.

Wolała zachować twarz niż pracę. Później trafiła do Wirtualnej Polski, ale w tuczonej pieniędzmi m.in. z Funduszu Sprawiedliwości Zbigniewa Ziobry firmie przeciwniczka PiS niedługo straciła pracę.

W państwie PiS nowej pracy w mediach już nie podjęła – ostatecznie została fryzjerką. A wkrótce zakończył się jej związek z Szymonem Jadczakiem, który związał się z młodą autorką książek.