Michał Chmielewski wzywa do śledztwa w sprawie TV Republika

– TV Republika to świat alternatywny i budowanie fałszywych spinów. Teraz grupa ignorantów i manipulatorów bredzi o osłabianiu polskiej armii i jednocześnie pokazują „live” miejsce pobytu odosobnienia złodzieja od salcesonowych egzorcyzmów. Jest to próba zorganizowania spędu przygłupich wyznawców laserów smoleńskich do protestów pod tym miejscem – pisze Michał Chmielewski.

– To nie jest żaden „inny punkt widzenia” i pokazywania „jakiejś wersji rzeczywistości” … to jest manipulowanie opinia publiczną i szerzenie fałszywej propagandy, która osłabia nasze państwo w obliczu zagrożenia konfliktem zbrojnym. Moim zdaniem jest to wpisywanie się w scenariusz pisany cyrylicą.

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.


– DOMAGAM się śledztwa w tej sprawie i pociągnięcia do odpowiedzialności osoby, które są za to odpowiedzialne. W USA pozwolono szerzyć kłamstwa Trumpowi i teraz mamy to co mamy …Skończmy w końcu z fake newsami, skończmy z bezkarnością kłamców i manipulatorów działających na szkodę Polski – podsumowuje.