Sukces Kamila Dziubki. Kilkadziesiąt tysięcy sprzedanych książek “Kulisy PiS”

Rok temu rozpoczęła się jedna z najwspanialszych przygód w życiu Kamila Dziubki, autora książki “Kulisy PiS”. Data ta stała się symboliczna dla Dziubki, ponieważ właśnie wtedy otrzymał ostateczny projekt okładki swojej książki, co zapoczątkowało niezwykłą podróż literacką. Dziubka wspomina ten moment z dumą i radością, gdyż od tamtej chwili jego praca zyskała ogromne uznanie, przynosząc liczne sukcesy.

“Kulisy PiS” okazały się strzałem w dziesiątkę, zdobywając szerokie grono czytelników. Książka, która dogłębnie analizuje mechanizmy działania jednej z najważniejszych partii politycznych w Polsce, szybko stała się bestsellerem. Sprzedaż osiągnęła kilkadziesiąt tysięcy egzemplarzy, co jest imponującym wynikiem na polskim rynku wydawniczym. Dziubka podkreśla, że to ogromne zainteresowanie czytelników jest dla niego największą nagrodą i motywacją do dalszej pracy.

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.


Nie tylko wersja drukowana cieszyła się popularnością. Audiobook “Kulisy PiS” również zdobył szerokie grono odbiorców, osiągając tysiące odsłuchów. Dzięki temu Dziubka dotarł do jeszcze większej liczby osób, które mogły poznać kulisy politycznej sceny w Polsce w formie wygodnej do słuchania w dowolnym miejscu i czasie

Kamil Dziubka podkreśla, że sukces “Kulis PiS” to efekt ciężkiej pracy, ale także wsparcia ze strony wydawnictwa, rodziny i przyjaciół.