Barbara Nowa, pisowska kłamczucha bez honoru. Kasa ważniejsza

Pisowska propagandzistka, zakochana bez pamięci w Ryszardzie Terleckim była kurator z Małopolski, Barbara Nowak, nie odejdzie jednak ze stanowiska radnego. Mimo wcześniejszych szumnych deklaracji i pisaniu o najwyższych wartościach, Nowak zostaje. Zmieniła zdanie? Być może a być może przeliczyła kasę i stwierdziła, że nie opłaca się jej działać zbyt pochopnie.

Pecunia non olet. Ponad cztery tysiące złotych co miesiąc za niewielki wysiłek uczestniczenia w posiedzeniach rady z perspektywami na podwyżkę. Tak działa Barbara Nowak, która rozmieniła się na drobne. Po co honorowo rezygnować, jeśli można trwać i przez cztery lata zgarniać solidną kasę prawie za nic?

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.


Barbara Nowak to jedna z najbardziej obrzydliwych propagandzistek PiS. Zamieniła urząd kuratora oświaty w posterunek komisarza politycznego rodem z najgorszych czasów rosyjskiego okupanta. Ideologizowała szkoły i prześladowała na swój osób ludzi myślących inaczej.

I ona dzisiaj coś mówi o honorze. Żenujące !