Patryk Jaki chciał zabłysnąć, ale straszliwie wpadł: praca jego politycznego kumpla w Orlen Deutschland

Patryk Jaki umieścił w sieci grafikę z informacją o tym, że nastąpi zmiana loga Orlenu. Oprócz tego, że jest to ordynarne kłamstwo, to jeszcze obraża miliony Polaków. Oto Jaki sugeruje, że Orlen dostanie się pod wpływy niemieckie. Zapomniał najwidoczniej, że w Warszawie mówi się o tym iż załatwił bardzo wysoko płatną pracę swojemu kumplowi, Piotrowi Guziałowi, w spółce Orlen Deutschland. Guział był tam wiceprezesem.

Tak drodzy państwo, są osoby które twierdzą, że Patryk Jaki miał jakiś wpływ na obsadzanie stanowisk w Orlenie  i miał możliwość załatwić pracę także Guziałowi, który poparł go w wyborach na prezydenta Warszawy. A Piotr Guział zarabiał setki tysięcy złotych rocznie w spółce Orlen Deutschland. I tak oto Patryk Jaki niechcący o całej sprawie przypomniał. Jak pech to pech, panie Patryku.

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.


Piotr Guział zajął stanowisko członka zarządu w Orlen Deutschland we wrześniu 2020 roku. Funkcji tej nie pełnił cały czas – w 2023 miał trzymiesięczną przerwę, po której wrócił do pobierania wynagrodzenia. Miał też drugie miejsce pracy – Orlen Austria, tam był prezesem. Brawo panie Jaki. Nie byle jakie te stanowiska pana kumpla, Guziała.