Prokuratorzy od Ziobry straszą Giertycha! “Rozliczmy, to pewne!”

Rozliczymy Pana! To pewne! – napisał jeden z wściekłych na pomysł oczyszczenia prokuratury z ludzi Ziobry prokuratorów do Romana Giertycha. To czcze pogróżki, pokazujące strach i panikę jaka zapanowała wśród tych prokuratorów, którzy boją się oczyszczenia prokuratury z osób służących Ziobrze.

– Rozliczymy Pana! I Grodzkiego i resztę wałków. To pewne! Dobrej nocy! – napisał jeden z prokuratorów z ziobrowego stowarzyszenia Ad Vocem. Giertych odpowiedział krótko i dostanie:

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.


– Mili prokuratorzy od Ziobry. Próbowaliście 8 lat i wszystko przegraliście w sądach. Nie tylko wymyśliliście zarzuty tak durne, że nawet wasi neosędziowie ich nie popierali, to jeszcze nie umieliście tych zarzutów postawić. Ale na naukę nigdy nie jest za późno…

Wpis Ad Vocem skomentował też jeden z internautów.

– Czy ja żyję w republice bananowej? 12 mln wyborców zmieniło władze a jakaś grupa Ad Vocem odgraża się posłowi, przewodniczącemu komisji z nadania premiera. Co to jest? Żul ma więcej klasy niż ta grupa prokuratorów. Wałki ? To język urzędowy? Prostactwo weszło na salony.

Sam Ziobro ukrywa się przed wymiarem sprawiedliwości, uciekł w chorobę.