Skandaliczne kłamstwa w TV Republika. Czas zamknąć tą telewizję!

Uśmiechnięta i zadowolona z siebie podstarzała “gwiazda” TVP PiS a teraz TV Republika Danuta Holecka kontrastuje mocno z treścią “paska grozy”, na którym czytamy o rzekomych torturach stosowanych wobec podejrzanego o wielomilionowe przekręty księdza, który dostawał kasę  Funduszu Sprawiedliwości. Tak codziennie TV Republika okłamuje Polaków. Czas zatrzymać tę falę nienawiści i kłamstwa.

TV Republika stara się wywołać w widzach wrażenie, że prawdopodobny przestępca jest rzekomo ofiarą. W rzeczywistości brał kasę z Funduszu Sprawiedliwości. Kłamstwa TV Republika przypominają propagandę rosyjską, na wzór putinowski.

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.


– Alternatywna rzeczywistość i potok kłamstw. To już nie jest śmieszne. To jest skandaliczne działanie wymierzone w Polskę i Polaków. Nie próbujcie zrozumieć dlaczego pani Holecka ma tak rozbawiony wyraz twarzy, kiedy pasek grozy pisze o torturach i reżimie. Gdybyście zarabiali tyle co ona … też byście byli uśmiechnięci – skomentował sytuację Michał Chmielewski.