Michał Kołodziejczak ujawnia kolejne pisowskie kłamstwo

– Zmasowany atak ludzi z PiS którzy od dwóch miesięcy bezczelnie kłamal dzień i w nocy, że polskie moce przeładunkowe zbóż w krajowych portach są zagrożone okazał się jak zwykle PiSowską ściemą i celową dezinformacją. Terminal Andreas w porcie Szczecin zajmujący się przeładunkami zboża nie zostanie wycofany z eksploatacji wbrew informacjom rozpuszczanym przez politycznych bojówkarzy z PiS na początku czerwca – ujawnia Michał Kołodziejczak. 

– Przeciwnie, jego zdolności przeładunkowe mają zostać rozbudowane. Szczecińska Baza Magazynowa ogłosiła plany dotyczące znaczących inwestycji w rozwój i modernizację Terminalu Andreas w Porcie Szczecin. Kłamstwa PiS, dezinformawanie obywateli, szerzenie defetyzmu i paniki w “czasach przedwojennych” to świadome godzenie w polską rację stanu i bezpieczeństwo Polski – dodał Kołodziejczak.

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.