Pilny apel do rządu: nie ignorujcie kłamstw PiS. Już raz przez to przegraliście!

– Ignorowanie takich bredni już raz skończylo się fatalnie, powstała sekta smoleńska, zamach, krew na rękach itd. Nie wiem, dlaczego nikt nie wyciąga wniosków – napisał jedne z internautów, komentując festiwal kłamstwa i nienawiści, który obserwujemy u polityków PiS, Suwerennej Polski oraz w TV Republika. To ważne i potrzebne słowa, które mogą stanowić pewnego rodzaju apel społeczeństwa do władz Polski.

Jarosław Kaczyński i jego ludzie rozpętali festiwal nienawiści oparty na kłamstwach. Za pretekst, tym razem, używa się rzekomych nielegalnych działań wobec aresztowanego księdza, który brał udział w przekrętach w Funduszu Sprawiedliwości.

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.


Donald Tusk musi wziąć się do roboty – bo inaczej owa sekta smoleńska, z innymi hasłami, po prostu wróci, odsunie go od władzy i dojdzie do tragedii. Nie pozwalajmy na okłamywanie Polaków.