Rozpad PiS jest już pewny. Kolejni działacze odchodzą

To koniec, Jarosławie. Już nie dziesiątki a setki legitymacji oddają działacze w całej Polsce. Najbardziej dotkliwą porażkę Kaczyński przeżył w Małopolsce, gdzie działacze mu się po prostu zbuntowali i zrobili dokładnie odwrotnie, niż chciał. To oznacza, że prezes Kaczyński stracił kontrolę nad partią. Nikt nie chce z nim współpracować, nikt nie chce nic dla niego robić. Struktury PiS w terenie rozpadają się.

Jeden z głównych powodów rozpadu PiS to niechęć ludzi do złodziejstwa. Wbrew pozorom w strukturach tej partii było sporo ludzi uczciwych, którzy poszli tam dla idei i dla rzeczywistej zmiany. Dzisiaj, gdy obserwują kolejne doniesienia o kolejnych milionach, nie chcą już swoim nazwiskiem firmować przekrętów, oszustw i okradania Polaków.

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.


PiS się rozpada. Według naszego informatora z Nowogrodzkiej niekiedy w tygodniu wpada ponad 100 deklaracji odejścia z partii. Kaczyński siedzi zamknięty w swoim gabinecie i jest maksymalnie przybity. Utrata władzy go zniszczyła.