Zamknijcie TV Republika. Ta szczujnia sieje nienawiść w Polsce!

Czas jak najszybciej zamknąć TV Republika. Telewizja ta wzywa do rewolucji i próbuje obalić legalnie wybrane polskie władze. To co robią ludzie od Sakiewicza przekroczyło już wszelkie granice. Wcześniej podobną narrację stosowała telewizja publiczna – za czasów PiS. Dzisiaj robią to prywatne media, które działają za ukradzione Polakom pieniądze. TV Republika jest stacją działającą na putinowskich wzorcach kłamstwa.

TV Republika powinna zostać zamknięta a osoby, które odpowiadają za tego typu szczucie jak widać powyżej, aresztowane i skazane na wiele lat więzienia. To jest nie tylko masowe wprowadzanie Polaków w błąd, ale podżeganie do nienawiści i obalenia legalnie wybranej władzy.

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.


TV Republika to także chyba jedyna telewizja na świecie, która broni złodziei i oszustów. Dlaczego rząd pozostaje bierny?

– Nie pojmuję, dlaczego rząd w żaden sposób nie reaguje na działania tej szczujni. Panie Siemoniak, bardzo prosimy o komentarz. To jest wręcz nieprawdopodobne, że w praworządnym państwie działa taka prorosyjska stacja propagandowa serwująca kłamstwa 24h/dobę… – napisał jeden z internautów, komentując działania szczujni.