Co robić, aby zamknąć TV Republika? Oto przepis

TV Republika podżega do nienawiści i zamieszek w Polsce. Kłamie codziennie, wzory ma zupełnie jak media z Rosji. Co można z tym zrobić?

Żeby wybić zęby TV Republika, w której ordynarny ściek oszczerstw, promocja łotrów, faszyzm i ewidentne podżeganie do zamieszek (!) kotłuje się z ekscytacją oczadziałych klakierów PiS, trzeba usunąć Świrskiego z KRRiT. Człowieka, który wiernie służy matce partii, po królewsku bawi się koncesjami, nakłada kary na media, które wskaże #Kaczyński, i blokuje bezprawnie nasze pieniądze z abonamentu. Bo co? Bo tak – pisze jedna z internautek.

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.


Ale to “bo tak” oraz TV Republika zniknie (a musi, bo łamie Kartę Etyczną Mediów), gdy Sejm przegłosuje wniosek o postawienie Świrskiego przed Trybunałem Stanu. Wtedy wyłączy się ich medialny “bezpiecznik”. Kibicuję! A jeśli już mowa o “torturach”, to patoprawica od wielu lat uprawia zbiorowy, brutalny gwałt na rozumie Polaków. I ja to sobie na własny użytek kwalifikuję jako tortury właśnie – podsumowuje internautka.