Czy ABW zamknie Sakiewicza i jego media?

Chyba miarka mediów Sakiewicza się przebrała i czas, by ABW konkretnie się za nich zabrała. Podżeganie do nienawiści i podziałów społecznych, nawoływanie z premedytacją do łamania prawa i destabilizacji organów państwowych, przekaz fałszywych informacji oraz stosowanie sztuczek socjotechnicznych mających na celu wywołanie zamieszek wśród ludności… – pisze jeden z internautów.

To zaledwie kilka powodów dla których służby z pełną konsekwencją i determinacją powinny prześledzić ich działalność. Im dłużej takie praktyki będą miały miejsce, tym większe prawdopodobieństwo, że może dojść już w niedalekiej przyszłości do nieszczęść i tragedii ludzkich.

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.


Obecnie większość Polaków patrzy na tą propagandę z politowaniem, ale jest jeszcze dosyć spora grupa ludzi, która całkiem na poważnie traktuje ich przekaz. Patrząc na karty historii, lekceważenie przez służby takich sygnałów już nie raz doprowadziło do tragicznych w skutkach wydarzeń. Mamy na tyle bogatą historię, że na własnym przykładzie można podać przykłady takich zaniechań i na usta ciśnie się maksyma:

„ to, że na razie nic się nie dzieje nie oznacza, że coś może się wydarzyć jutro a na adekwatną reakcję może być za późno”.

Reasumując myślę, że nadszedł już czas na działania prewencyjne w tej materii, bo nie do końca nas stać i nie jesteśmy przygotowani na usuwanie skutków działalności takich tworów jakim jest Tv Republika – podsumowuje internauta.