Wyniszczająca walka wewnątrz klubu Kukiz

Paweł Kukiz nie ma szczęścia do swoich projektów politycznych. W Sejmowych kuluarach aż huczy od informacji na temat rozpadu jego partii. Wszystko z powodu konfliktu lidera z Liroyem, czyli Piotrem Marcem. Obaj muzycy się nie znoszą a w tle mamy jeszcze rzekome problemy z nadużywaniem alkoholu przez Kukiza.

Część posłów partii Kukiza ma problem z wytyczoną przez niego strategią cichego wspierania rządu PiS. To nie podoba się wyborcom, którzy bardzo nisko oceniają wiarygodność niegdyś antysystemowego lidera ugrupowania. Wielu posłów obawia się, że Kukiz podzieli los Nowoczesnej. I rzeczywiście, dająca się zauważyć tendencja spadkowa w ostatnich sondażach jest powodem do zmartwień dla klubu. Sam lider nie pojawił się ostatnio w kilku ważnych programach politycznych w radiu i telewizji, co wywołało kolejną falę komentarzy. Qvo Vadis Kukiz?

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.