Redakcja Wieści24

Wieści24.pl nie jest serwisem informacyjnym. To blog polityczno-gospodarczy, w którym rejestrujemy i komentujemy najważniejsza wydarzenia, wpływające na los naszego kraju. Monitorujemy działania rządu, partii rządzących, partii opozycyjnych oraz organizacji politycznych a także ich otoczenia. Obserwujemy i piętnujemy głupotę, niekompetencje, kumoterstwo, nepotyzm oraz inne negatywne zjawiska, związane z władzą. Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.


Chcemy, by naszym krajem rządzili ludzie, którzy mają do tego kompetencje, umiejętności i wolę rozwoju. Polska może być nowoczesnym, suwerennym krajem, którego los zależy od mądrych i odpowiedzialnych obywateli oraz skutecznej, demokratycznie wybranej władzy.

Redaktor naczelny

Jan Piński

Jan Piński
redaktor naczelny Jan Piński

jan.pinski@wiesci24.pl 

Zastępca redaktora naczelnego

Tomasz Szwejgiert
Tomasz Szwejgiert

Tomasz Szwejgiert 

tomasz.szwejgiert@wiesci24.pl

WYDAWCA

NextNews Sp.z o.o.
ul. Jaworowa 20 m 3
02-798 Warszawa
e-mail: redakcja@wiesci24.pl

CHCESZ DO NAS DOŁĄCZYĆ? 

Nasi autorzy reprezentują bardzo różne poglądy, środowiska i zawody. Mile widziany jest każdy, kto krytycznym okiem potrafi dostrzec zjawiska i sprawy istotne dla nas wszystkich. Jeśli chcesz dołączyć do naszego zespołu to napisz na adres bloga, załączając propozycję materiałów. Każdy może spróbować! Adres znajdziesz poniżej.

e-mail bloga: redakcja@wiesci24.pl