Mamy gospodarczy boom ale państwowe spółki przynoszą straty. Azoty, Police i Puławy

Wielkie zakłady chemiczne w Azotach przynoszą straty. Podobnie jak spółki w Policach i Puławach. Mimo doskonałej koniunktury gospodarczej zarządy mianowane przez PiS nie potrafią sobie poradzić Jak podają media, strata Azotów za III kwartał wyniosła blisko 117 milionów złotych. To prawdziwy dramat, bo spółka ta powinna przynosić gigantyczne zyski. I kolejny dowód na to, że należy prywatyzować państwowe firmy a program nacjonalizacji autorstwa PiS może być bardzo niebezpieczny dla polskiej gospodarki.

Fatalne zarządzanie, nieudacznictwo, zwykły brak wiedzy czy może sabotaż? Państwowe zakłady pod rządami PiS mają fatalne wyniki i widać to w bardzo wielu sektorach. Milionowe straty oznaczają zagrożenie dla miejsc pracy oraz groźbę upadku i przejęcia przez konkurencję. Sytuacja jest bardzo zła bo mówimy o bardzo dobrych przedsiębiorcach, firmach, które powinny być perłami w polskiej koronie gospodarczej.

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.


Do spółek poszło bardzo dużo ludzi PiS z nadania politycznego – jak widać efekty ich rządów są druzgoczące.

Źródło WNP