Wykorzystywanie choroby żony do walki politycznej jest obrzydliwe. Ale Stanisław Piotrowicz, były prokurator stanu wojennego komunistycznej Polski a dzisiaj poseł PiS, został przyłapany na kłamstwie. Instytut Hematologii w Warszawie wydał specjalne oświadczenie, które obnaża jego kłamstwo.

Piotrowicz mówił, że musiał lecieć samolotem z Kuchcińskim, bo trzeba było przewieźć 500 dawek głęboko zamrożonego leku dla chorej żony. Instytut oświadczył, że taka sytuacja nie miała miejsca.

Reklamy

Bezczelność posłów PiS w okłamywaniu społeczeństwa przekracza wszystkie granice. Wikłanie do polityki chorej żony pokazuje miarę upadku moralnego ludzi typu Piotrowicz. Ten człowiek nigdy nie powinien dostać się do polityki. Cynizm i hipokryzja oraz okłamywanie Polaków muszą zostać ukarane odesłaniem w polityczny niebyt.

No i pozostaje jeszcze jedno pytanie: w jakich innych sprawach Piotrowicz i jemu podobni okłamali Polaków.

źródło: Fakt

Poprzedni artykułTak ukrywają niewygodne śledztwa. Sędzia złożył zawiadomienie o kłamstwie w zeznaniach posłów PiS, postępowania nie było
Następny artykułPolska jest podzielona, jest skłócona, ludzie się nienawidzą ze względu na poglądy polityczne, nawet w rodzinach. Trzeba odbudować wspólnotę – mówi Kosiniak-Kamysz