Mocne słowa Piotra Zgorzelskiego. “Przez te wszystkie lata waszych rządów dzieliliście Polaków”

“Przez te wszystkie lata waszych rządów dzieliliście Polaków. A to sedziowie, a to nauczyciele czy samorządowcy. Zamiast budować mosty podziałów wykopujecie coraz głębsze rowy podziałów. To wasz największy grzech” – mówił na temat rządu PiS poseł Piotr Zgorzelski z PSL w jednym z programów telewizyjnych.

“Dziś mamy blisko 2 mln polskich przedsiębiorców. Czy zapytaliście ich o zdanie ws. podwyższenia płacy minimalnej? To oni dziś pracują na wzrost gospodarczy. Nie liczycie się z nimi.” – dodał Zgorzelski.

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.


PSL proponuje w swoim programie zmianę podejścia państwa do przedsiębiorców. Zamiast represji ma być współpraca i pomoc oraz obniżenie podatków. Ludowcy chcą wprowadzić m.in. dobrowolny ZUS, zmniejszyć ilość przepisów i uprościć prawo gospodarcze. Chcą również wprowadzić zasadę stabilności w zakresie przepisów podatkowych oraz inwestycyjnych, tak, aby nie było możliwe zmienianie prawa co 5 minut i dokładanie firmom nowych obowiązków.

źródło: Twitter