Pasławska ostro o gierkach PiS: Polacy nie potrzebują dziś polityków gabinetowych.

“Polacy nie potrzebują dziś polityków od gier gabinetowych, ale takich, którzy zadbają o ich codzienne sprawy. PSL założyło Koalicję Polską żeby przywrócić politykę ludziom, projekt spotyka się z coraz większym zainteresowaniem co potwierdzają sondaże” – napisała Urszula Pasławska, posłanka ludowców.

To bezpośrednie uderzenie w PiS. Ugrupowanie Jarosława Kaczyńskiego pogrążone jest po wyborach w chaosie. Zamiast spodziewanego sukcesu przyszła utrata Senatu a realne zagrożenie przegrania przez Andrzeja Dudę wyborów prezydenckich paraliżuje myślenie w “zjednoczonej” prawicy. Liczne spotkania i partyjne gry powodują, że politycy PiS nie mają czasu na sprawy bliskie ludziom, co skrzętnie wykorzystują ludowcy, którzy wraz z Konfederacją i Lewicą mają doskonałą pozycję do pozyskiwania elektoratu.

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.