Jesteśmy biednym krajem. Dzisiaj trzeba zwolnić firmy z podatku od nieruchomości, z opłat. Na co czekacie? – w ostrym i dosadnym nagraniu pyta przedsiębiorca Piotr Zygarski.

Z czego przedsiębiorcy wypłacą ludzi pieniądze? Do roboty panie i panowie posłowie. Pochowaliście się w norach i dajcie przyzwolenie na to co się dzieje w kraju, bo ludzie dostają zawału zastanawiając z czego wypłacą pensje? Z czego zapłaci pani fryzjerka swojej koleżance na koniec miesiąca, z czego zapłacą restauracje, z czego zapłacą kelnerzy, z czego zapłacą hotelarze za prąd, z czego zapłacą artyści pracujący na chałturach w szkołach i przedszkolach?

Reklamy

Wy nie siedźcie w domu tylko zacznijcie działać. Wam jest wygodnie, bo wam wpłynie na konto. Do roboty ludzie, bo jak nie to obiecuje, że po tej akcji pójdziecie za bruk. I będzie się zastanawiać się skąd weźmiecie pieniądze, tak jak dzisiaj pani w kiosku zastanawia się jak zapłacić za prąd.

A gdzie jest WOT, gdzie te wszystkie służby Macierewicza? Dzisiaj polskie państwo jako państwo tekturowe pokazuje, że jak sobie nie pomożemy sobie sami, jesteśmy bezbronni.

Dosięgnie was ręka sprawiedliwości! Dziękuje – kończy wzburzony przedsiębiorca.

https://www.facebook.com/ppiotr.zzygarsky.1/videos/3416846961677486/?__fns&hash=Ac05o-k6sMeXYY5R

 

Poprzedni artykułKościoły siedliskiem zarazy?! Chory brał udział w trzech mszach, mógł zarazić setki ludzi?
Następny artykułDonald Tusk do Polaków: obudźcie się wreszcie! Tu chodzi o życie!