04 grudnia 2021

Ponad 500 afer

Od 2015 roku w Polsce nie ma prawie dnia, żeby nie wybuchła jakaś afera, związana z władzą.

Strona głównaOpinieSześć dni porażek PiS pod rząd. Parlament Europejski uchwalił miażdżącą Kaczyńskiego rezolucję

Sześć dni porażek PiS pod rząd. Parlament Europejski uchwalił miażdżącą Kaczyńskiego rezolucję

W sobotę był wywiad Jarosława Kaczyńskiego w RMF, który zaszkodził PiS-owi, potem prezydent Duda tłumaczył się ze swego dawnego tweeta, następnie premier Morawiecki poniósł porażkę w Parlamencie Europejskim, a teraz jeszcze ta rezolucja. To już 6. dzień porażek PiS-u z rzędu – napisał jeden z internautów, komentując najnowsze kłopoty znienawidzonej przez coraz więcej Polaków partii jaką PiS. 

Parlament Europejski przyjął dzisiaj rezolucje, w której mowa jest  o „nielegalnym Trybunale Konstytucyjnym”. Jednocześnie uchwalono, że PiS nie dostanie żadnych pieniędzy, bo mogłyby posłużyć politykom tej partii a nie Polakom. W rezolucji znalazło się też stwierdzenie, że działania PiS to bezprawny atak na europejską wspólnotę wartości, który doprowadził do zakwestionowania porządku prawnego UE i jest przykładem wykorzystania sędziów do celów politycznych.

Reklamy

To całkowita klęska PiS na wszystkich frontach. Europa poznała się na kłamcy Morawieckim. W tej sytuacji scenariusz wymiany premiera jest bardzo realny.

Musisz o tym wiedzieć!