Problemy szefa TVP Info. 

Maria Mackiewicz, żona szefa portalu TVP info, oskarża męża o utrudnianie kontaktu z dziećmi. Do sprawy zaangażowana została Policja.

Reklamy

– Dziś Policja spisała protokół, już trzeci. W sprawie utrudniania mi kontaktu z dziećmi. Nie pozostaje mi nic innego niż prosić by Samuel Pereira, który wywiózł dzieci trzy tygodnie temu, odpowiedział gdzie są i nie utrudniał mi spotkania z nimi w sądowo uregulowanym czasie – napisała Mackiewicz na Twitterze.

Samuel Pereira odpowiada na zarzuty żony: "Sąd przyznał mi opiekę nad dziećmi, bo matka je porzuciła" (TYLKO U NAS) - Pudelek

Mackiewicz (zbieżność nazwisk z rodziną żony Lecha Kaczyńskiego nieprzypadkowa) po wygranych przez PiS wyborach dostała pracę w Kancelarii Prezesa Rady Ministrów (odpowiadała za media społecznościowe). Po zmianie premiera trafiła do resortu środowiska.

Z kolei Samuel Pereira z internetowego śmieszka awansował na szefa portalu TVP info. Pereira i Mackiewicz pobrali się rok po katastrofie smoleńskiej. Pereira twierdził, że zakochał się w „jej miłości do Ojczyzny”.

Pytany o skandal Pereira broni się, że sąd przyznał mu opiekę nad dziećmi, „bo Matka je porzuciła”. – Dzieci potrzebują leczenia klimatycznego i w związku z tym przyjechały na Święta Wielkanocne do rodziny Matki (Marii) nad morzem. Matka wie o wyjeździe, miejscu przebywania dzieci, jednak mimo moich próśb nie chciała przyjechać; jest z nami w stałym kontakcie telefonicznym – przekonuje „Pudelka”.

Źródło: Pudelek, NaTemat, Twitter

Poprzedni artykułPropagandzista TVP chciał skomplementować mecenasa Giertycha. Wyszło tak, że dostanie pozew na 30 tys. zł
Następny artykułPrezes NBP kpi z Polaków. Całkowicie lekceważy inflację