Pomóż, jeżeli możesz.
Ktoś zaatakował rodzinę byłego szefa CBA (wcześniej CBŚP) – Pawła Wojtunika. Najpierw z telefonu jego córki ktoś rozsyłał groźby, potem ktoś zadzwonił podszywając się pod numer – jej ojca i poinformował ją, że jest on obok martwy i dlatego dzwoni z jego telefonu.
Ataki na rodziny przeciwników władzy PiS zaczęły się, gdy ujawniono iż szpiegowono przy pomocy Pegasusa, narzędzia do totalnej inwigilacji tych, których władza PiS uznawała z wrogów: m.in adwokata Romana Giertycha, prokurator Ewa Wrzosek, senatora Krzysztofa Brejzę.
Zaatakowano początkowo właśnie rodziny Giertycha i Brejzy. Paweł Wojtunik był szefem CBA za rządów PO-PSL.
‼️Wyznaczam nagrodę w wysokości 20 000 PLN za informacje, które pozwolą ustalić oraz zatrzymać sprawców ostatniego ataku na moją rodzinę‼️ Kontakt poprzez stronę https://t.co/3Gbay0Mu5w lub email alert@wojtunikgroup.com Dyskrecja gwarantowana.
— Paweł Wojtunik (@PawelWojtunik) January 24, 2022
źródło: Twitter