Jakie to przewidywalne: teraz wrogiem PiS są kolejarze. Kaczyński kłamie w żywe oczy na temat Mieszkania Plus

Jarosław Kaczyński jest nie tylko niski ale i przewidywalny. PiS coś się nie udaje? To szukamy “winnych”. Zupełnie jak dziecko – on nie jest winni, są tylko oni, oni, oni… Żenujące.

Kto tym razem na celowniku upadłego prezesa? Kolejarze. Mieli oni rzekomo stworzyć układ, który nie pozwolił PiS zrealizować programu Mieszkanie Plus. Jest to tak głupie tłumaczenie, że idealnie pasuje do pisowskiej wizji świata, infantylizmu i głupoty.

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.


Przepis na wskazanie winnego jest prosty: ktoś nie pozwolił, jest jakiś układ, coś się nie udało. I to ma w umyśle Kaczyńskiego usprawiedliwiać i jego i całą partię, że program Mieszkanie Plus nie wyszedł. Ale żeby w coś takiego uwierzyć trzeba być naprawdę ciężkim idiotą.

Panie Kaczyński, winny tego że w Polsce nie ma programu Mieszkanie Plus i są bardzo drogie mieszkania jesteś pan. Pan osobiście ponosisz za to odpowiedzialność. Nie żaden układ, nie żadni kolejarze ani kosmici. Pan jesteś WINNY czy tego chcesz czy nie. I możesz pan sobie pieprzyć o układach ile chcesz, doskonale zresztą wiedząc że jest to kłamstwo, ale to PiS nie dał rady. Jesteście partią niewiarygodną, jesteście partią niemożliwości i braku skuteczności a waszym znakiem rozpoznawczym oprócz kłamstwa jest tak często wspominany przez pana imposybylizm.