
Ściganie za zniszczenie radia.
Nowy członek Rady Mediów Narodowych zapowiada wniosek do prokuratury ws. Polskiego Radia Trójka. Dr Marek Rutka jako jeden ze swoich najbliższych celów w Radzie Mediów Narodowych stawia ustalenie, kto i dlaczego doprowadził radiową Trójkę do upadku.
Chcesz czytać więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej. |
– Mam cierpliwość i grono prawników, z którymi pracuję. Dotrę do dokumentów w tej sprawie i jeśli będą podstawy, złożę wniosek do prokuratury przeciwko tym, którzy zniszczyli Trójkę, na której się wychowałem – podkreśla dr Rutka.
– Sytuacja, w której niszczy się – przepraszam za górnolotność – dobro narodowe, nie może przejść bez echa. Muszą być wyciągnięte konsekwencje – podkreśla ekonomista.
Z najnowszego badania Radio Track wynika, że w okresie od kwietnia do czerwca 2022 r. udział Trójki w rynku słuchalności wyniósł 1,9 proc. i względem analogicznego okresu rok wcześniej spadł o 0,3 pkt proc.
Źródło: WM