SZOKUJĄCY MATERIAŁ! Jacek Kurski jako królik, mówi po rosyjsku w Sejmie a… Karnowski go ostro krytykuje! [18+]

Jacek Kurski, prezes TVP, nie miał chyba zbyt wiele szczęścia w życiu. Wystąpił m.in. w programie telewizyjnym jako… królik. Ta ośmieszająca go rola jest nie do odzobaczenia, więc bardzo prosimy oglądać to na własną odpowiedzialność.

Pikanterii materiałowi dodaje fakt, że krytykował … jeden z braci Karnowskich, dzisiaj zwanych Kremlowskimi. Przydomek Kremlowscy zyskali po opublikowaniu (prawdopodobnie za pieniądze) wywiadu z ambasadorem Rosji w Polsce. Kremlowscy często chwalili Rosję na łamach swojego portalu wPolityce.pl.

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.


Na nagraniu widać nie tylko dziwne zachowanie Kurskiego w stroju królika, ale także jego wypowiedzi w Sejmie po… rosyjsku. Skąd ta miłość do języka Putina? Nie wiadomo. Karnowski jednak najwyraźniej o tym dzisiaj już nie pamięta.

A oto film z króliczkiem Jackiem Kurskim: