Żegnaj Jarosław, to twoja ostatnia kadencja

Jarosław Kaczyński ma świadomość upływającego czasu i czuje już gorzki smak przegranej. Zaczął sobie niedawno zadawać sprawę, że to jego ostatnia kadencja i nie może znieść myśli, że już nie będzie rządził – donoszą nam jego współpracownicy z Nowogrodzkiej.

Jego działania są chaotyczne, nie mają sensu i nie nadają się nawet do analizy. Trzeba więc działać. Dzisiaj każdy, komu zależy na tym, aby odsunąć PiS od władzy, powinien aktywnie włączyć się w walkę o tą zmianę. Na wszystkie sposoby: udostępniając treści w sieci, przekonując znajomych, drukując listę aler PiS i wkładając ją do skrzynek sąsiadów, chodząc na spotkania z politykami PiS i mówiąc im w oczy co o nich myślicie. Trzeba wdrożyć zero tolerancji dla pisowców. Uprzejmie i stanowczo wypychać ich z przestrzeni wokół nas, z telewizorów. Trzeba ich się po prostu pozbyć.

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.


Każdy może działać – dołącz i ty to tego wielkiego ruchu oczyszczenia Polski. Bo PiS jest jak ścieki w Odrze, zatruwają cały kraj. Wiemy już, że można się ich pozbyć, wiemy już że możemy oczyścić Polskę. Depisyzację czas zacząć.