Młodzi nie mają szans w Polsce. Nawet wysokie zarobki nie umożliwiają zakupu mieszkania

Dlaczego ludzie emigrują? Dlaczego młodzi Polacy wyjeżdżają za chlebem i nie mają zamiaru zostawać w Polsce PiS. Odpowiedź jest bardzo prosta: nasz kraj za czasów Kaczyńskiego stał się miejscem nie dającym żadnych perspektyw.

“Najbardziej smutne w tym kraju jest to, żee nawet zarabiając nieźle w porównaniu do średniej, nie stać cię na nic. Para z dochodem 11-12k nie może sobie pozwolić na własne 40m2 i dziecko. Młoda para zaczynająca karierę ma dwa wyjścia. Biedować i odkładać, ale zje to inflacja, lub żyć rozrzutnie i może po 30 jak zaczną naprawdę dobrze zarabiać, to zaczną żyć.” – napisał jeden z internautów.

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.


Dlaczego w Polsce jest drogo? Bo rząd PiS napędza inflację, są bardzo wysokie podatki, prawo jest niestabilne a nasz kraj ma bardzo niską innowacyjność, co powoduje, że nic tu się nie wytwarza, tylko jesteśmy głównie tanią montownią dla innych. Efekt? Brak pieniędzy i brak kapitału.

Młodzi Polacy masowo wyjeżdżają.