Krasnodębski dalej swoje. Tym razem opowiada o „unijnym szowinizmie”

Europoseł PiS Zdzisław Krasnodębski najwyraźniej postanowił dalej opowiadać o tym, jak wrogą Polsce instytucją jest Unia Europejska. Ponieważ niezależne media nie chcą jakoś szczególnie zajmować się przemyśleniami polityka Zjednoczonej Prawicy, Krasnodębski trafił na jak zawsze życzliwe łamy partyjnego tygodnika „Sieci”.

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.


– Unia zmierza w kierunku gospodarki planowej i dominacji polityki nad gospodarką – opowiada Krasnodębski. – Tak zwany „unijny nacjonalizm” czy też „unijny szowinizm”, zawsze gotowy zmiażdżyć każdego, kto próbuje się przeciwstawiać – przekonuje.

– Komisja Europejska z automatu niemal podpisuje każdy wniosek Niemiec o pomoc dla przedsiębiorstw. Nawet wolny rynek został zastąpiony „planami” – dodaje europoseł.

Po czym przekonuje, że „nie można się bać”. No właśnie, panie profesorze, nie można się bać! A pana jakiś strach przed Unią ciągle prześladuje.