Pisowski propagandzista reklamuje Wieści24.pl. Reakcja komentatorów go zaskoczyła

Piotr Semka tak się ucieszył, że o nim napisaliśmy, że postanowił zareklamować nasz portal wśród swojej garstki czytelników. Reakcje musiały go zaskoczyć, bo część komentujących jednoznacznie popiera wolne media i ucieszyło się, że Semka wyborcom PiS serwuje niewygodną prawdę o władzy.

Zaskoczeni pisowscy wyznawcy (głównie członkowie tej partii, rodziny i osoby o niezbyt dobrej orientacji w tym co się w Polsce dzieje) weszli na Wieści24.pl i znaleźli się poza swoją bańką informacyjną. Dysonans poznawczy i wstrząs, który im towarzyszył, znajduje swoje odzwierciedlenie w ich komentarzach. Nie rozumieją na przykład jak to się mogło stać, że za czasów PiS miało już miejsce prawie 800 afer władzy. Zapomnieli dawno o nieletniej lasce marszałka Kuchcińskiego a informacja o tym, że Kaczyński jest potomkiem Targowicy zaskoczyła nawet Semkę, który też chyba zaspał.

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.


Semka napisał o swojej wizycie w TVN, że komedia się rozkręca. I rzeczywiście, jego być może propaganda na rzecz PiS śmieszy, ale czy śmieszy ludzi, którzy wiedzą co partia Kaczyńskiego wyprawia w Polsce i jak realizuje ruską agendę? Czy Semkę śmieszą na przykład rosyjskie ławki przypominające logo PZPR z kolorami Putina? Czy Semkę śmieszy wywalenie 2 miliardów na Ostrołękę a potem rozebranie dwóch wież nowej elektrowni? A może śmieszy go Izera?

Komedia się rozkręca, ale za ten straszny film płacą Polacy panie Semka. Płacą nie tylko pieniędzmi, ale też utratą nadziei na lepsza przyszłość, inflacją, emigracją, ucieczką dzieci z tego kraju. Komedia to nie jest. Dlatego dziękujemy, że reklamuje pan nasz portal – bo tutaj, już poza pańską komedią i bańką informacyjną, jest brutalna prawda o rządach PiS.

Prosimy jednak, żeby więcej pan do nas nie linkował – nam pańska reklama niepotrzebna. Czytają nas setki tysięcy ludzi lepszych od pisowskiego propagandzisty z marnym przekazem. Dużo lepszych, bo wolnych i rozumiejących powagę sytuacji w jaką władował nas Kaczyński.