PiS ma problem: realizują politykę prorosyjską chociaż udają, że są antyrosyjscy

kreml

PiS próbuje wmawiać Polakom, że jest partią antyrosyjską W rzeczywistości pisowska Polska robi dokładnie odwrotnie. Bo czy antyrosyjska jest:

  • Ta sama pisowska Polska co od 7 lat na potęgę kupował ruskie surowce naturalne?
  • Ta sama pisowska Polska, której władze spotykały się antyeuropejskimi, proruskimi siłami ( Le Pen, Salvini, Orban  i tym podobni faszyści)
  • Ta sama pisowska Polska, która zamiast na zbrojenia, tworzenia rezerw, zabezpieczenie energetycznego kraju wydawała setki miliardów na kupowanie głosów? Przecież do działania idealnie po myśli Putina
  • ta sama pisowska Polska która na arenie międzynarodowej skłóciła sie niemal ze wszystkimi, a nasz jedyny ‘sojusznik’ czyli Węgry to sojusznik Putina?
  • ta sama pisowska Polska, która jeszcze w grudniu blokowała handel z Ukrainą i wjazd ukraińskich ciężarówek na teren naszego kraju, a ruskie wjeżdżali jak chcieli?
  • ta sama pisowska Polska, która na początku września blokowała odprawę tirów wiozących pomoc humanitarną, które wracały z Ukrainy i nie chciała przyspieszyć procedury odprawy celnej?

Pismo Święte mówi “po owocach ich poznacie”. Owoce PiS są pisane cyrylicą!

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.


źródło: Wykop.pl