Bezczelna baba z PiS mówi Polakom: oszczędzajcie!

Drożyzna? Wysokie ceny? Bezczelna baba z PiS, Gabriela Masłowska, mówi że… mają oszczędzać.Ta kobieta jest kandydatką PiS do Rady Polityki Pieniężnej.

Na nagraniu, które zostało zrealizowane przez TVN, baba z PiS najpierw jest najwyraźniej zaskoczona pytaniem a potem zaczyna powtarzać partyjną propagandę. Proces myślowy zachodzi długo i powoli, widać wyraźnie jak ciężko przychodzi tej kobiecie odpowiedź.

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.


Arogancja i bezczelność władzy przeraża. Mówienie o tym, żeby w obliczu drożyzny oszczędzać jest po prostu szczytem bezczelności, pani Masłowska. Doprowadziliście jako PiS do największego wzrostu inflacji w historii współczesnej Polski a pani mówi, że mamy oszczędzać? Z czego? Prąd podrożał nawet 10 razy, węgiel pięciokrotnie i go nie ma, gaz pięciokrotnie, żywność nawet 100%.

Co mamy oszczędzać? Skąd brać pieniądze? Dość tej bezczelności i arogancji! Won od koryta, świnie pasać. Rozwaliliście gospodarkę i pani takie rzeczy opowiada! Wstyd i hańba, kompromitacja całkowita – komentują internauci.