Skandal w PGNiG. Tak zarząd traktuje akcjonariuszy!

A ja wiesz, ja będę wydawał od razu. A niech sobie popi**doli ku*wa. Tak to już znamy. No , także wiesz, byleby doprowadzić do głosowania – takie szokujące słowa padły na spotkaniu akcjonariuszy.

Sytuacja, w której akcjonariusze są traktowani w ten sposób, jest niedopuszczalna. Należy sprawdzić też, czy nie doszło do popełnienia przestępstwa. Jednocześnie język, którym posługują się ci ludzie dyskwalifikuje ich z życia publicznego i z zasiadania w zarządach.

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.


PiS doprowadził do zniszczenia gospodarki a teraz pokazuje, że ich celem jest całkowita nacjonalizacja gospodarki.Arogancja władzy przeraża! Tych ludzi trzeba natychmiast wyrzucić.

W czasie głosowania doszło też do skandalu – wyłączono światło.Możemy więc mówić o próbie wpływu na akcjonariuszy i metodach mafijnych.