Wszystkie wille rządu PiS. Kaczyński chciał skopiować model spółki Srebrna

Jarosław Kaczyński przeżył chude lata, bo uwłaszczył się na państwowym majątku jednego z wydawnictw. Miał pieniądze, bo dysponował bardzo drogimi nieruchomościami, które mógł wynajmować i na tym zarabiać. Nie były to jego nieruchomości, otrzymał je dzięki kolesiom. Układ wyniósł go do władzy a on teraz próbuje powtarzać model swojej spółki Srebrna i na chude lata załatwia wille dla środowisk wspierających PiS.

O ile okradanie skarbu państwa z pieniędzy jakoś mu szło, to program Willa Plus w ogóle mu nie wyszedł. Polacy zobaczyli złodziejstwo na skalę niesamowitą. W Polsce nieruchomości są wielkim problemem – każdy marzy o własnym domu, nowym, ciepłym i bezpiecznym miejscu w którym mógłby żyć. Większość Polaków gnieździ się w za małych mieszkankach a młodzi nie mają szans na swoje lokum.

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.


I dlatego Kaczyński na programie rozdawania willi swoim wyszedł jak Zabłocki na mydle. Przegrał, bo afera dotknęła Polaków do żywego. Jak można tak okradać swoje społeczeństwo, pytają Polacy. Jak wielką bezczelnością jest rozdawanie willi jakimś znajomym królika…

No i teraz Kaczyński ponosi konsekwencje.