Mocne słowa znanego adwokata: PiS to zorganizowana grupa przestępcza

Znany adwokat bardzo ostro opisał PiS. Słusznie pisze o tej partii jako o grupie przestępczej:

– To jest zorganizowana grupa przestępcza, która chciała nas pozbawić naszego państwa, naszej wolności, naszej własności i naszego miejsca w Europie i Świecie. To ludzie, którzy chcieli pozbawić nadziei nasze dzieci i wnuki. Cyniczna, zdegenerowana, brutalna szajka złodziei, którzy posuną się do wszystkiego, aby wprowadzić dyktaturę i okraść ludzi. To przestępcy. którzy wielokrotnie złamali Konstytucję dopuszczając się zamachu stanu. A z przestępcami się nie układamy ani ściskamy. Bo takie gesty tylko osłabiają naszą determinację i stanowią policzek wobec wyborców, którzy żądają od nas rozliczenia tej bandy. Im prędzej wszyscy zrozumieją te fundamentalne zasady tym lepiej. Od PiS możemy przyjąć tylko bezwarunkową kapitulację – napisał Roman Giertych.

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.


– W kontakcie z normalnym uczciwym człowiekiem zakładamy, że jest on taki jak my. Stara się postępować uczciwie, ma zasady których się trzyma, jest gotowy pomóc potrzebującym, są dla niego rzeczy ważniejsze od pieniędzy, rozumie że ktoś może mieć inne zdanie, ma szacunek do innych. W relacjach z pisowcami sytuacja wygląda zupełnie inaczej. Grupa ta to nie są ortodoksi którym zależy na wprowadzeniu ich wizji świata. To są podli kłamcy z złodzieje którzy bezpardonowo niszczą kraj. Mamy setki afer, które powinny być wyjaśnione, zaś osoby biorące w nich udział odsunięte ze stanowisk. Nic się nie dzieje. Po prostu sitwa ma gdzieś prawo czy sprawiedliwość, oni przyszli okraść i okłamać Polaków. Robią to bez zająknięcia, oni patrzą na Polskę jak na miejsce zbierania łupów, na Polaków jak na barany do strzyżenia, na opozycję i inne instytucję reprezentujące Polaków jak na przeszkodę w grabieży – skomentował te słowa jeden z internautów.

Nic dodać, nic ująć – prosto w cel.