Kompromitacja Andrzeja Dudy. W swoim przemówieniu atakował Polaków

Andrzej Duda nie nadaje się na prezydenta a jego przemówienie z okazji dnia Wojska Polskiego było pełne antypolskich akcentów. Atakował m.in. opozycję. To żenujące – komentują internauci.

– W trakcie przemówienia z okazji Święta Wojska Polskiego, Duda zaatakował… D. Tuska i PO. Nie jakiegoś tam niegroźnego Putina, ale opozycję. Jaką pustkę trzeba mieć pomiędzy uszami, by tak bezczelnie upolitycznić to święto? Zwierzchnik Sił Zbrojnych to pisowski dopalacz. Nic więcej – napisał jeden z internautów.

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.


– Bo oni paradoksalnie nie Putina się boją tylko Tuska. Człowieka dla , którego demokracja to nie tylko jakieś tam słowo. Powiało strachem ,ich strachem’ – dodała komentatorka.

Andrzej Duda musi odejść razem z PiS. Można to osiągnąć zdecydowanym zwycięstwem opozycji. Wtedy droga do usunięcia tego człowieka ze stanowiska prezydenta stanie otworem.