Delegalizacja PiS po wyborach? To realny scenariusz

Delegalizacja PiS jest bardzo realnym scenariuszem, który powinien zostać zrealizować z uwagi na stopień uwikłania tej partii w różnego rodzaju afery, w tym aferę wizową. Przypomnijmy: ludzie powiązani z PiS sprowadzili do Polski 250000 imigrantów z krajów muzułmańskich, Azji oraz Afryki, biorąc za to łapówki. Wśród sprowadzonych osób byli również terroryści oraz przestępcy. PiS nie ma żadnej kontroli nad tymi osobami, nie wiadomo gdzie oni się podziewają.

Delegalizacja PiS może odbyć się na podstawie obecnie istniejących przepisów lub przepisów, które uchwali nowy Sejm i zatwierdzi nowy Senat. Z uwagi na spodziewaną przewagę opozycji w wyborach, możemy zakładać, że nie będzie w stanie tych inicjatyw blokować Duda, który sam powinien obawiać się odwołania ze swojego urzędu, bowiem wielokrotnie łamał konstytucję i jest postrzegany jako osoba, która nie nadaje się na stanowisko prezydenta.

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.


Delegalizacja PiS jest potrzebna z wielu powodów – w szczególności jako sygnał, że nie ma i nie będzie zgody na arogancję, złodziejstwo i łapówkarstwo władzy. Powodów prawnych jest bardzo dużo.

Trzeba teraz wygrać wybory i to z jak najlepszym wynikiem.