Zapraszanie do radia i telewizji działaczy i propagandzistów PiS to skandal!

Zapraszanie do mediów ludzi, którzy za czasów PiS dali się poznać jako kłamcy lub propagandziści władzy to skandal. Niestety takie wpadki zaliczyło między innymi Radio Zet oraz Radio dla Ciebie.

Radio Zet zaprosiło do komentowania bieżących wydarzeń Annę Zalewską, zamieszaną w proceder okradania kontenerów PCK. Sprawa do dzisiaj nie jest do końca wyjaśniona, Zalewskiej grożą poważne zarzuty karne a Radio Zet zaprasza ją w najlepsze. Jest to niedopuszczalne, bo ludzi uwikłanych w proceder przestępczy należy trzymać w więzieniu a nie pozwalać aby mieli głos.

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.


Z kolei Grzegorz Chlasta, redaktor naczelny Radia dla Ciebie lokalnej podupadająca przez PiS rozgłośni w Warszawie, zaprosił do audycji Piotra Semkę, jednego z głównych pisowskich propagandzistów. W jakim celu? Żeby promować pisowski porządek świata.

Zapraszanie do radia i telewizji działaczy i propagandzistów PiS to skandal – każdy dziennikarz powinien odrobinę zdrowego rozsądku i rozumieć, że wizja świata według Kaczyńskiego to jedno wielkie kłamstwo, które szkodzi społeczeństwu.